Genel Güncel İzmir SonDakika Yurttan

Yüksek puanlıların tercihi Buca HEM oldu

Yüksek puanlıların tercihi Buca HEM oldu

Okul yöneticiliğinde 4 ve 8 yılını dolduran müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarının atama sonuçları açıklandı.

Dokunduğu insan sayısına göre İzmir’in en büyük kurs kapasitesine sahip olan Buca Halk Eğitimi Merkezi (HEM), alanında başarılı eğitim yöneticilerinin de ilk tercihi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl İzmir’in en yüksek puanına sahip müdürü olan Balçova HEM Müdürü Eyüp Bekmezci’yi kadrosuna katan Buca HEM, bu yıl da başarılı eğitim sevdalılarının odak noktası oldu.

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan atama sonuçları duyurusuna göre İzmir ilindeki okul müdür yardımcıları arasında en yüksek puana sahip olan Buca HEM Müdür Yardımcısı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni İsa Polat tercihini yine aynı kurumda kalmayı seçerek kullandı.

 

Üniversitelere yerleşmede elde edilen sonuçlara göre Türkiye’nin 6. başarılı okulu unvanını taşıyan ve bu başarıda büyük rolü olan Biyoloji Öğretmeni Lokman Tarin ile İngilizce Öğretmeni Aynur Arslan Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi müdür yardımcılığından Buca HEM müdür yardımcılığı kadrosuna atandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL