TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 215.496
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.480
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.195
AFC KUPASI
FC Chanthabouly
BAŞLAMADI 13:00
Kasuka FC
Viskha
BAŞLAMADI 13:00
Lalenok United FC
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
Brisbane Roar
İPT 0 - 0
Kaya FC
AMERİKA 1. LİGİ
Richmond Kickers
MS 1 - 1
Union Omaha
Toronto FC II
MS 2 - 1
Fort Lauderdale
Tormenta
MS 3 - 1
Greenville Triumph
Forward Madison
MS 0 - 2
New England Revolution II
North Texas
MS 0 - 0
FC Tucson
AMERİKA MAJOR LİGİ
FC Cincinnati
MS 0 - 2
Colorado Rapids
Columbus Crew SC
MS 2 - 0
Chicago Fire
Toronto FC
MS 2 - 3
Orlando City FC
New York City FC
MS 2 - 3
New England Revolution
DC United
MS 1 - 0
Inter Miami CF
FC Dallas
MS 1 - 1
Minnesota United FC
Austin FC
MS 0 - 0
San Jose Earthquakes
Los Angeles Galaxy
MS 1 - 2
Seattle Sounders
Portland Timbers
MS 2 - 1
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
MS 1 - 1
Houston Dynamo
Atlanta United FC
BAŞLAMADI 21:00
Philadelphia Union
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Hartford Athletic
MS 2 - 1
Loudoun United
Birmingham Legion
MS 1 - 0
Austin Bold FC
Tampa Bay Rowdies
MS 1 - 2
Pittsburgh Riverhounds
Tulsa Roughnecks
MS 2 - 3
Louisville City
Memphis 901 FC
MS 0 - 1
Oklahoma City Energy
Oakland Roots
BAŞLAMADI 03:30
Sacramento Republic FC
San Antonio FC
MS 1 - 1
Rio Grande Valley
Las Vegas Lights FC
MS 1 - 3
Orange County SC
San Diego Loyal
MS 2 - 1
Phoenix Rising FC
ANGOLA 1. LİGİ
CD Huila
BAŞLAMADI 17:00
Interclube
Cuando Cubango
BAŞLAMADI 17:00
Williete
Ferroviario do Huambo
BAŞLAMADI 17:00
CR Da Caala
Sporting de Cabinda
BAŞLAMADI 17:30
Progresso do Sambizanga
Academica do Lobito
BAŞLAMADI 17:30
Petro Atletico Luanda
CD Primeiro de Agosto
ERT 0 - 0
C.R.D. Libolo
AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI
İsviçre
BAŞLAMADI 19:00
Türkiye
İtalya
BAŞLAMADI 19:00
Galler
AVUSTRALYA 1. LİGİ
Melbourne City
MS 2 - 0
Macarthur FC
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
Tuggeranong United
MS 1 - 2
Cooma Tigers FC
Gungahlin United
MS 4 - 0
Canberra Olympic
AVUSTRALYA NPL KUZEY
Charlestown Azzurri
MS 3 - 3
Adamstown Rosebuds
Newcastle Olympic
BAŞLAMADI 07:30
Broadmeadow Magic
Edgeworth Eagles
BAŞLAMADI 07:30
Lambton Jaffas FC
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
Wollongong Wolves
MS 0 - 1
Marconi Stallions
Northbridge Bulls
MS 1 - 1
Sydney United
APIA Leichhardt Tigers
MS 0 - 1
Rockdale Ilinden
Blacktown City
MS 3 - 2
Sutherland Sharks
Sydney Olympic
MS 0 - 1
Mt Druitt Town Rangers
Sydney II
MS 2 - 2
Manly United
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
Stripfing
İPT 0 - 0
Neusiedl
Admira WM (A)
İPT 0 - 0
Mannsdorf-Grossenzersdorf
BREZİLYA PARAİBANO
Sousa-PB
26' 0 - 0
Campinense
BREZİLYA SERİE A
Flamengo
MS 2 - 3
RB Bragantino
Palmeiras
BAŞLAMADI 17:00
America Mineiro
Cuiaba
BAŞLAMADI 22:00
Gremio
Internacional
BAŞLAMADI 22:00
Ceara SC
Bahia
BAŞLAMADI 22:00
Corinthians
BREZİLYA SERİE B
Guarani
MS 1 - 0
Ponte Preta
EC Vitoria
MS 3 - 1
Brusque
Operario PR
MS 2 - 1
Cruzeiro
Vila Nova
MS 0 - 1
Coritiba
Sampaio Correa
MS 3 - 1
Confiança
Nautico
BAŞLAMADI 22:00
Botafogo FR
BREZİLYA SERİE C
Oeste
MS 0 - 0
Criciuma
Ypiranga Erechim
BAŞLAMADI 17:00
Botafogo-SP
AED Altos
BAŞLAMADI 22:00
Manaus
CAF KONFEDERASYON KUPASI
Cotonsport
BAŞLAMADI 19:00
JS Kabylie
Pyramids FC
BAŞLAMADI 22:00
Raja Casablanca
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
ES Setif
BAŞLAMADI 19:45
CABB Arréridj
ÇEKYA 3. LİGİ
MSA Dolni Benesov
İPT 0 - 0
Slovan Rosice
Sigma Olomouc B
İPT 0 - 0
Banik Ostrava B
FC Velke Mezirici
İPT 0 - 0
Odra Petrkovice
Viktoria Otrokovice
İPT 0 - 0
Znojmo
Vysocina Jihlava B
İPT 0 - 0
Unicov
SK Hanacka
İPT 0 - 0
Frydek-Mistek
MFK Vyskov
İPT 0 - 0
Zlin B
SFK Vrchovina
İPT 0 - 0
Hlucin
Slovacko B
İPT 0 - 0
Uhersky Brod
EKVATOR B LİGİ
Guayaquil SC
MS 0 - 2
America de Quito
Gualaceo
BAŞLAMADI 23:00
LDU Portoviejo
Cumbaya FC
BAŞLAMADI 23:00
Chacaritas
Santo Domingo
BAŞLAMADI 23:00
El Nacional
ESTONYA 2. LİGİ
FC Elva
MS 0 - 6
Maardu Linnameeskond
Paide Linnameeskond U21
MS 4 - 0
JK Pärnu
FAROE ADALARI 1. LİGİ
Vikingur
BAŞLAMADI 17:00
07 Vestur
Klaksvik
BAŞLAMADI 17:00
Fuglafjordur
FAS PREMİER LİGİ
Difaa El Jadida
BAŞLAMADI 19:00
Rapide Oued Zem
Youssoufia Berrechid
BAŞLAMADI 21:15
FUS Rabat
Hassania Agadir
BAŞLAMADI 23:30
MAS Fes
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
JJK Jyvaskyla
32' 1 - 0
JS Hercules
Reipas
32' 0 - 0
Kapylan Pallo
Pepo
33' 1 - 0
MyPa Myllykoski
Narpes Kraft
31' 2 - 0
GBK
PS Kemi
30' 0 - 0
Vaajakoski
SJK Akatemia
34' 1 - 2
OLS
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
Klubi 04
32' 0 - 2
Gnistan
Kokkolan Palloveikot
29' 0 - 1
Musa Pori
Jaro
32' 0 - 0
PK 35
MP
BAŞLAMADI 18:30
Jippo Joensuu
GÜNEY AFRİKA PSL
Royal AM
ERT 0 - 0
Chippa United
GÜNEY KORE 2. LİGİ
Chungnam Asan
MS 0 - 1
Jeonnam Dragons
Bucheon
MS 1 - 1
Gyeongnam FC
Busan I'Park
MS 4 - 5
Anyang
GÜNEY KORE 3. LİGİ
Cheonan City
MS 2 - 0
Gangneung City
GÜNEY KORE K-LİGİ
Ulsan Hyundai
MS 2 - 2
Seongnam FC
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
Hartlepool United
32' 0 - 0
Torquay United
İSPANYA LA LİGA 2
Girona
BAŞLAMADI 22:00
Rayo Vallecano
İSVEÇ 1. LİGİ
IFK Malmö
32' 1 - 0
Oskarshamns AIK
İSVEÇ 2. LİGİ
FC Stockholm Internazionale
74' 0 - 1
Karlbergs BK
Karlstad 2
31' 1 - 0
Tidaholm
IK Tord
BAŞLAMADI 17:00
Varbergs GIF
İSVEÇ KUPASI
Visby IF
BAŞLAMADI 17:00
Ragsveds IF
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
Trelleborg
33' 1 - 0
Falkenberg
İZLANDA PREMİER LİGİ
KA Akureyri
BAŞLAMADI 19:00
Valur
Stjarnan
BAŞLAMADI 20:00
HK Kopavogs
Fylkir
BAŞLAMADI 20:00
Akranes
Breidablik
BAŞLAMADI 22:15
FH
Keflavik
BAŞLAMADI 22:15
Leiknir R.
JAPONYA J-1 LİGİ
Kashima Antlers
MS 1 - 1
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
MS 2 - 3
Shonan Bellmare
JAPONYA J-2 LİGİ
Sagamihara
MS 0 - 2
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
MS 0 - 1
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
MS 0 - 2
Ehime FC
Thespakusatsu Gunma
MS 0 - 1
Machida Zelvia
JAPONYA J-3 LİGİ
Yokohama Sports
MS 4 - 3
Fujieda MYFC
Parceiro Nagano
MS 4 - 0
Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
MS 2 - 2
Kamatamare Sanuki
Imabari
MS 3 - 0
FC Gifu
Roasso Kumamoto
MS 1 - 1
Gainare Tottori
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
Millonarios
BAŞLAMADI 23:00
Deportes Tolima
LİTVANYA A LYGA
Panevezys
BAŞLAMADI 17:00
FK Riteriai
Kauno Zalgiris
BAŞLAMADI 19:00
FC Hegelmann Litauen
MALEZYA PREMİER LİGİ
Kuching City
BAŞLAMADI 15:15
Johor Darul Takzim II
Sarawak
BAŞLAMADI 16:00
Perak 2
Skuad Projek Fam-Msn
BAŞLAMADI 16:00
Selangor 2
Perak 2
BAŞLAMADI 16:00
Kelantan United
NİJERYA PREMİER LİGİ
Plateau United
BAŞLAMADI 18:00
Warri Wolves FC
MFM
BAŞLAMADI 18:00
Wikki Tourist
Rivers United
BAŞLAMADI 18:00
Katsina United
Sunshine Stars
BAŞLAMADI 18:00
Abia Warriors
Dakkada
BAŞLAMADI 18:00
Enugu Rangers
Lobi Stars
BAŞLAMADI 18:00
Kwara United
Enyimba
BAŞLAMADI 18:00
Nasarawa United
Ifeanyi Uba
BAŞLAMADI 18:00
Heartland Owerri
Jigawa Golden Stars
BAŞLAMADI 18:00
Kano Pillars
NORVEÇ 2. LİGİ
Egersunds
MS 3 - 0
Nardo
Hodd
MS 3 - 0
Senja
Levanger
72' 1 - 2
Notodden
Kvik Halden
60' 2 - 1
Tromsdalen
Brattvag
BAŞLAMADI 16:30
Asker
Kongsvinger
BAŞLAMADI 17:00
Floya
NORVEÇ ELİTESERİEN
Mjondalen
31' 0 - 0
Stromsgodset
Molde
BAŞLAMADI 19:00
Stabaek
Haugesund
BAŞLAMADI 19:00
Kristiansund BK
Tromso
BAŞLAMADI 19:00
Lillestrom
Rosenborg
BAŞLAMADI 19:00
Sarpsborg 08
Brann
BAŞLAMADI 19:00
Odds BK
Valerenga
BAŞLAMADI 21:00
Bodo Glimt
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
Navbahor Namangan
BAŞLAMADI 18:00
Mashal Mubarek
Nasaf Qarshi
BAŞLAMADI 18:00
Andijan
Lokomotiv Tashkent
BAŞLAMADI 18:00
Kuruvchi Kokand 1912
POLONYA 1. LİGİ
LKS Lodz
BAŞLAMADI 21:40
Gornik Leczna
TACİKİSTAN 1. LİGİ
FK Eskhata
- - 0
Dushanbe 83
Fayzkand Vose
- - 0
FC Khatlon
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
Penarol
BAŞLAMADI 21:45
Deportivo Maldonado
ÜRDÜN 1. LİGİ
Aqaba
BAŞLAMADI 18:00
Al-Faisaly
Al-Wihdat
BAŞLAMADI 20:30
Shabab Al Ordon
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Caracas
MS 1 - 1
Metropolitanos FC
Deportivo Tachira
BAŞLAMADI 22:00
Portuguesa FC

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL