Genel Güncel Siyaset Spor Yaşam Yurttan

Milli hakem Engin Kurt’a Yılın Spor Adamı Ödülü

Milli hakem Engin Kurt’a Yılın Spor Adamı Ödülü

Milli hakem Engin Kurt’a Yılın Spor Adamı Ödülü

Gündem Ege ’nin organizasyonunda, Buca Olimpik Havuzu Konferans Salonu’nda düzenlenen muhteşem bir törenle “2023 Altın Üzüm Ödülleri” sahiplerini bulurken,  milli hakem ve İZVAK yönetim kurulu üyesi, Engin Kurt ‘ada Yılın Spor Adamı ödülü verildi.

İzmir’e değer kazandıran kişi ve kuruluşların ödüllendirildiği, şehrin seçkin ödüllerinden olan 2023 Altın Üzüm Ödülleri’nin sunuculuğunu televizyon starları Özlem Yıldız ile Murat Kaplan üstlenirken, yılın en iyileri ödüllerini aldı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) kurucularından, İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Futbol Süper Ligi eski hakemlerinden, hakemlik sonrası 25 yılda yaptığı gözlemcilik ve mentörlük görevleriyle Türk futboluna yüzlerce hakemin kazandırılmasına katkı koyan Engin Kurt, İzmir’in en seçkin ödüllerinden olan Altın Üzüm Ödülleri’nde Yılın Spor Adamı ödülüne layık görüldü.

Yılın spor adamını seçilen Engin Kurt aynı törende  Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala  ile birlikte Yılın Futbol Hakemi seçilen FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler’e ödülünü verdiler.

2023 Altın Üzüm Ödüllerinde Yılın Spor Adamı Engin Kurt

https://www.youtube.com/watch?v=x73YuKIh3jU 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL