İzmir Ak Parti Mahalle Başkanları Buca’da Toplandı

İzmir Ak Parti Mahalle Başkanları Buca’da Toplandı

Ak Parti Mahalle başkanları toplantısı Buca Akparti İlçe teşkilatının ev sahipliğinde Buca Cennet vadisinde yapıldı.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir’de siyasi tercihlerde bir kırılma noktasına yaklaşıldığını belirterek, “Sinerjimizi kaybetmeden, hedeflerimizden sapmadan bu geçiş dönemini sırtlanmalıyız” dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre İl Başkanı Sürekli, Konak, Karabağlar, Buca, Narlıdere ve Bornova Mahalle Başkanları ile bir araya geldi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Sürekli, 30 ilçede yürüttükleri eş zamanlı saha çalışmalarının verimli geçtiğini, İzmir’e hizmet ve yatırım gayreti içinde olduklarını belirtti.

Ak Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu ve Mahallle Başkanları

AK Parti’nin tutum, yaklaşım ve hizmetlerinin halka doğru anlatılması için teşkilatın tüm kademelerine görev düştüğünü ifade eden Sürekli, şunları kaydetti:

AK Partili Kerem Ali Sürekli: 'İzmir, tercihlerinde bir kırılma noktasına yaklaşıyor'

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, birilerinin yalanı, yanlışı peşinden sürüklenmeyeceğiz, başkalarının peşinden gitmeyeceğiz, kendi gündemimizi yaratacağız. O gündem de milletin gündemidir. İzmir’in gündemidir. İzmir’in caddelerinin, sokaklarının, evlerinin gündemidir. Hemşerilerimizin iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya devam. Sonuç odaklı iletişimi esas alacağız. Sağlamasını yapacağız. Şimdiye kadar olduğu gibi, partisini, kimliğini, inancını sorgulamadan herkesi kucaklayacağız.”

Teşkilatın iç uyumunun bu süreçte çok önemli olduğunu, ‘ben’ değil ‘biz’ diyen, her kesimi kucaklayan bir anlayış içinde olunması gerektiğini kaydeden Sürekli, İzmirlilerin CHP’li yerel idarelerden memnun olmadığını savundu.

Sürekli, şu ifadeleri kullandı:

“İzmir, tercihlerinde bir kırılma noktasına yaklaşıyor. Bunu sesle, isyanla dile getirmeye başladılar. Sinerjimizi kaybetmeden, hedeflerimizden sapmadan bu geçiş dönemini sırtlanmalıyız. 2023’te yapılacak seçimlerde İzmir’in her bir köşesini AK belediyecilikle buluşturmalıyız. Yerel hizmetteki farkımızı da göstermeliyiz.”

AK Partili Kerem Ali Sürekli: 'İzmir, tercihlerinde bir kırılma noktasına yaklaşıyor'

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL