TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.269
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.033
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.611
Genel Güncel İzmir Yaşam Yurttan

İZDEDA Basın Mensuplarıyla Buluştu.

İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği (İZDEDA) üyeleri, basın mensuplarıyla dernek merkezinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan İZDEDA Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Özkan, 30 Ekim İzmir Depreminden bu yana depremzedelerin..

İZDEDA Basın Mensuplarıyla Buluştu.

İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği (İZDEDA) üyeleri, basın mensuplarıyla dernek merkezinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan İZDEDA Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Özkan, 30 Ekim İzmir Depreminden bu yana depremzedelerin yanında olan basın mensuplarına teşekkürlerini iletti.

Depremin üzerinden bir yıl geçtiğini ve yaşadıkları zorlu süreçte basın emekçileri sayesinde seslerini önce İzmir’e ardından tüm Türkiye’ye duyurduklarını belirten İZDEDA Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Özkan, basının derneğe ve depremzedelere karşı gösterdikleri hassasiyet için teşekkürlerini dile getirdi. Toplumsal olaylarda ve doğa afetlerde basının duruşunun çok önemli olduğunu söyleyen Özkan, “30 Ekimden günümüze kadar birçok zorlukla karşılaştık. Ve bu zorlukla mücadele ederken bizlerin her zaman yanında olan basın mensuplarımızın varlığı bizim için çok önemli. Depremden sonra bizlerle konuşan ve bizlerin dertlerine ortak basın emekçilerimize minnettarız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL