Hakan Kalfaoğlu üstün başarı gösteren partililere teşekkür etti

Hakan Kalfaoğlu üstün başarı gösteren partililere teşekkür etti

Hakan Kalfaoğlu üstün başarı gösteren
partililere teşekkür etti

AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, geçen mayıs ayında gerçekleştirilen cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri öncesinde, sokak sokak, kapı kapı gezen, üye kazandıran, canhıraş çalışan partililere düzenlenen bir törenle teşekkür plaketlerini sundu.

AK Parti 25. dönem milletvekili Cemil Şeboy ‘da törende  söz alarak “Türkiye’nin çok kritik bir seçimi geride bıraktığını söyleyerek. “Çok şükür Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçtik. Türkiye yüz yılında önemli bir seçimi zafer ile tamamladık. Tüm teşkilatı, ilçe başkanı Hakan Kalfaoğlu ve canla başla çalışan tüm dava arkadaşlarımızı tebrik ederim. ” dedi

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı, Buca Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi konferans salonunda düzenlediği törenle üstün başarı gösteren partilileri tek tek ödüllendirdi.

Göreve geldiği günden bu yana çalıştığı dönem içinde Türkiye’de en fazla üye kaydı sağlayan ilçe başkanı unvanını alan AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, yaptıkları saha çalışmalarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçilmesine destek olan tüm partililere teşekkür etti.

2023 genel seçimleri sonrası Türkiye Yüz Yılına girildiğini aktaran Hakan Kalfaoğlu, “Canla başla çalışan, kıymetli uçbeylerimiz mahalle başkanlarımız, okul görevlilerimiz ve sandık görevlilerimize mükemmel bir koordinasyon örneği gösterdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlayan Türkiye Yüz Yılı’nda  hep birlikte daha da çok çalışacağız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL