Çağdaş Mahallesi’ne Muhtar Adayı Elif Yağdıran’dan Projeler

Çağdaş Mahallesi’ne Muhtar Adayı Elif Yağdıran’dan Projeler

Çağdaş Mahallesi’ne Muhtar Adayı Elif Yağdıran’dan Projeler

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, İzmir’in Buca ilçesinde muhtarlık, meclis üyeliği ve belediye başkanlığı için adaylıklarını açıklayanlar arasında Çağdaş Mahallesi’nden Elif Yağdıran da var. Yağdıran, seçilmesi halinde mahalle için bir dizi proje hayata geçireceğini söyledi.

Yağdıran, özellikle mevcut sosyal tesislerin korunması ve iyileştirilmesine önem vereceğini belirtti. Çocuk parklarını ve parklardaki spor aletlerini yenileyeceğini, sokakların daha temiz ve güzel olması için temizlik ekiplerini çoğaltacağını, 3 No’lu sağlık ocağının kapanmamasını sağlayacağını ifade etti.

Yağdıran, ayrıca futbol sahalarının yeniden yapılmasını, çocuklar için daha verimli hale getirmeyi, yürüyüş alanlarını çoğaltmayı, var olan alanları da yeniden tadilat yaptırmayı planladığını kaydetti. Yalnız yaşayan yaşlılara evde bakım ve temizlik hizmeti yardımı yapacağını, yılda iki kez kadınlar matinesi düzenleyeceğini, çocukların dijital sistemden çıkması için belediye ile işbirliği yaparak ücretsiz eğitim hizmetleri ve dershaneler kazandıracağını da vurguladı.

Yağdıran, son olarak Yedigöller’in güvenliğini artırıp eksik olan diğer sorunların giderilmesini sağlayacağını sözlerine ekledi. Yağdıran, Çağdaş Mahallesi’ne hizmet etmek için aday olduğunu ve mahallelinin desteğini beklediğini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL