Genel Güncel İzmir SonDakika Yaşam Yurttan

Buca’nın Efsane Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer

Buca’nın Efsane Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer

Buca İlçe Kaymakamı Kaymakam Mahmut Nedim Tuncer, Kurban bayramında tatile çıkmadı. Buca’da çalmadık kapı bırakmıyor. Kurban bayramında Kaymakam TUNÇER, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Md. Yrd. Füssun ÇAVDAR, İlçe Kurum Amirleri ve Aydoğdu Mah. Muhtarı Aslı DOĞMAZ ile birlikte Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen Bayram Programına katılan tuncer, Huzurevi Sakinlerini ziyaret ederek kurban bayramlarını kutlayarak sohbet eden Tuncer. Ardında Ayşe Sevinç Solmaz Rehabilitasyon Merkezimize bağlı Umut Evlerinde kalan çocuklar ile bir araya gelen Kaymakam Tuncer, Abi sıcaklığı ile çocukları kurban bayramında yalnız bırakmadı.

Bucalı şehidimiz Celal KARABULUT’un annesi Ayşe KARABULUT’u evinde ziyaret ederek Kurban bayramı kutladı. Tuncer Buca’da ikamet eden ve Hacı Ahmet Tatari Erkek Öğrenci Yurduna gelen depremzede vatandaşlarımızı ziyaret edip bayramlaşan Tuncer depremzedeler ile sohbet etti.

Kurban bayramında görevi başlarında olan İtfaiye, Polis ve jandarma nında bayramlarını kutlayan Tuncer, Gazi ailesi Mustafa BAYIR ve Ailesinin Kurban bayramını unutmayan kaymakam Tuncer Vatandaşlarımızın Kurban bayramının Huzur ve Güven içinde geçmesi için tüm güvenlik tedbirlerini aldıklarını aktaran Tuncer Emniyet, Jandarma, Belediye ve Hastanelerimiz görev ve sorumluluklarına giren alanlarına giren her türlü tedbiri almaları için talimatlandırılmıştır” dedi.

Buca Kaymakamı Buca Seyfi Demirsoy Hastanesini ziyaret ederek. Hasta ve Hasta yakınlarına hem geçmiş olsun dedi hemde bayramlarını kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL