TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 424.164
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 82.180
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 174
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 83.225
Genel Güncel İzmir Siyaset Yaşam Yurttan

Hakan Kalfaoğlu taraflı tarafsız herkesin takdirini topluyor.

AK Parti Buca teşkilatında görev bayrağını devralan Hakan Kalfaoğlu, göreve geldiğinden bu yana gerçekleştirdiği projeler ve ürettiği çözüm odaklı siyaset anlayışıyla Buca’da taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanıyor.   Yaşı henüz 37..

Hakan Kalfaoğlu taraflı tarafsız herkesin takdirini topluyor.

AK Parti Buca teşkilatında görev bayrağını devralan Hakan Kalfaoğlu, göreve geldiğinden bu yana gerçekleştirdiği projeler ve ürettiği çözüm odaklı siyaset anlayışıyla Buca’da taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanıyor.

 

Yaşı henüz 37 olmasına rağmen insan odaklı çalışma sistemiyle ilçesinde yeni bir siyaset dili geliştiren AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, 24 saat açık konumda bulunan telefonu hiç susmuyor. Zira, sorunlarının çözümü için başvurdukları Büyükşehir ve Buca Belediyesi’nden cevap alamayan vatandaşların seslerini sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınlarla duyuran Kalfaoğlu, yayınlara çözüm önerilerini de ekleyerek adeta halkın sesi oluyor.

 

Oldukça verimli hale gelen çalışma sistemi sayesinde gerek mahalle temsilcileri gerekse de bizzat kendisine gelen ihbarları incelikle değerlendiren Kalfaoğlu, şikayet mahallinde çalışmalar yaparak sorunlara derinlemesine yaklaşıyor. Oluşturulan yönetim kurulu ile iyi bir sinerji yakalayan Kalfaoğlu, yıkıcı değil yapıcı siyaset anlayışıyla Bucalıların sorunlarını dinliyor ve onların makul çerçevede olan isteklerine göre harekete geçiyor. Öyle ki, bürokrasiyle uğraşmaktan bıkan Bucalılar dertlerini belediyeye anlatmak yerine, yerinde çözüm siyaset anlayışıyla verimli sonuçlar alan Kalfaoğlu’nu arıyor.

 

Ramazan ayında 10 binden fazla haneye Ramazan Paketi dağıtarak İzmir’de bir rekora imza atan AK Parti Buca İlçe Başkanlığı, en fazla yeni üye kaydı yapan ilçe teşkilatı olarak da başka bir rekoru eline aldı.

Hakan Kalfaoğlu oluşturduğu çalışma sistemi, gerek mahalle temsilcileri, gerekse de bizzat Ak Parti Buca İlçe’ye gelen Buca’lı vatandaşların dertlerini dinleyen ve çözümü adına Ak Parti Buca İlçe yönetimiyle birlikte ortak çözümler arayan Kalfaoğlu, şikayetleri ve dertleri mahallinde çalışmalar yaparak sorunlara derinlemesine yaklaşıyor. Oluşturulan yönetim kurulu ile iyi bir sinerji yakalayan Kalfaoğlu, yıkıcı değil yapıcı siyaset anlayışıyla Buca ’lıların sorunlarını dinliyor ve onların makul çerçevede olan isteklerine göre harekete geçiyor. Öyle ki, bürokrasiyle uğraşmaktan bıkan Bucalılar dertlerini belediyeye anlatmak yerine, yerinde çözüm siyaset anlayışıyla verimli sonuçlar alan Kalfaoğlu’nu arıyor.

El Ele projesiyle Ramazan’da 10 Bin Ramazan Paketi verildi.

Ramazan ayında ilçe teşkilatı 10 binden fazla Ramazan Paketi dağıtımını gerçekleştirdi,

“AK Parti Buca İlçe Başkanlığı,yeni dönemde İzmir’de Ak Parti’ye en fazla yeni üye kazandıran ilçe teşkilatının başkanı olarak Buca’lıların gönlüne girmeyi başardığını gösteriyor”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL