TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 137.730
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.485
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.389

Altın Ege Ödülleri Sahiplerini buldu.

İZMİR’in ‘en iyilerini’ buluşturan 2’nci Altın Ege Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Enjoy Dergisi imtiyaz sahibi Murat Kaplan ‘nın organizasyonunda, Cİ Group ana sponsorluğunda gerçekleşen gecede. Sanat, spor, iş dünyası..

Altın Ege Ödülleri Sahiplerini buldu.

İZMİR’in ‘en iyilerini’ buluşturan 2’nci Altın Ege Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Enjoy Dergisi imtiyaz sahibi Murat Kaplan ‘nın organizasyonunda, Cİ Group ana sponsorluğunda gerçekleşen gecede. Sanat, spor, iş dünyası ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin ödüllendirildi.

Altın Ege Ödülleri’nin verildiği tören, İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde yapıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecenin sunuculuğunu Özlem Yıldız yaptı. Sanat, spor, iş dünyası ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin ödüllendirildiği gecede, Demirören Medya Grubu’na çok sayıda ödül verildi.

ALTIN EGE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Organizasyonda takdim edilen ödüllere göre, Yılın En Başarılı Haber Sunucusu Deniz Bayramoğlu, Yılın En Başarılı Müzik Kanalı Dream Türk, Yılın En Başarılı Ulusal Radyo Kanalı Radyo D ve Yılın En Başarılı Magazin Programı Kanal D Magazin oldu.

Ödüller Dream Türk Müzik Direktörü Refik Sarıöz, Radyo D Kurumsal İletişim Uzmanı Emine Sancaklı’ya takdim edildi. Törende ödülü Deniz Bayramoğlu adına Demirören Haber Ajansı  Muhabiri Eda Ebru Naneci aldı.

Öte yandan Yılın En Başarılı Muhabiri ödülüne Demirören Haber Ajansı İzmir Muhabiri Kadir Özen, Yılın En Başarılı Ekonomi Yazarı ödülüne Hürriyet Gazetesi’nden Mete Tamer Omur ve Yılın En Başarılı Spor Yazarı ödülüne Milliyet Ege Spor Müdürü Mehmet Demirtaş layık görüldü.

ALTIN EGE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
ALTIN EGE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
ALTIN EGE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL