Genel Güncel İzmir Siyaset Yaşam Yurttan

Ak Parti Buca’da Genişletilmiş Teşkilat İstişare toplantısı

Ak Parti Buca’da Genişletilmiş Teşkilat İstişare toplantısı

AK Parti Buca’da hedef 2023

Genişletilmiş Teşkilat İstişare toplantısında partililere seslenen AK Parti İlçe Başkanı avukat Hakan Kalfaoğlu, bugünden itibaren tüm çalışmalarının hedefinde 2023 genel seçimleri olduğunu söyledi.

Ak Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu

Kalfaoğlu “Teşkilat olarak güçlü ve diri olacağız. Gece gündüz çalışarak. Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın neferleri olarak bu kutlu mücadelede kanımızla canımızla, varımızla yoğumuzla mücadele etmek zorundayız. Rabbim azmimizi, gayretimizi ve birliğimizi daim eylesin” dedi.

Ak Parti Buca İlçe Teşkilatı

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı tarafından Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi’nde İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu başkanlığında düzenlenen toplantıya İl Koordinatörü Binnur Sarıata, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Cihangir Sağır, Teşkilat Başkanı İlyas Gündüz, Yerel Yönetimler Başkanı Şerif Yıldız, Buca Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Ekrem Gündoğdu, Kadın Kolları Başkanı Zülfiye Kula, Gençlik Kolları Başkanı Okan Güngör ile tüm kademelerde görev alan partililer katıldı.

Ak Parti Buca İlçe Teşkilat Başkanı İlyas Gündüz

“Erdoğan 20 yılda tarih yazdı”

AK Parti’nin yakın zamanda 20. kuruluş yıldönümünü kutladıklarını ifade eden Kalfaoğlu, AK Parti ile Recep Tayyip Erdoğan 20 yılda Türkiye’de destan yazdığını söyledi. 20 yıl öncesine kadar Türkiye’de bazı yoksullukların olduğunu anlatan Kalfaoğlu, “Ne yoksulluğu vardı hukuk yoksulluğu vardı. Milletimiz özgürlük, demokrasi, hak, ekonomik yoksulluklarla mücadele etmeye çalışıyordu. AK Parti döneminde Allah’a hamdolsun önderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile milletimizin tüm bu yoksullukları giderildi” dedi.

 

“Kanımızla, canımızla mücadele edeceğiz”

Geçmişten bu yana Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde içte ve dışta çok büyük bir mücadele verdiklerinin altını çizen Kalfaoğlu, “Gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Şimdi bu mücadelemizin taçlanması gerek. Ne zaman? 2023’te. Reisimiz ne diyor ‘topunuz gelin’ diyor. Bugün ülkemizin yükselişini, halkımızın refahını, milletimizin kazanımlarını bütün dünyada hazmedeyemen bir sürü devlet, bir sürü örgüt, iç ve dış güçler var. Bizler bir olmalıyız, diri olmalıyız. Bunlara aman vermemeliyiz. Gece gündüz çalışarak. Tayyip Erdoğan’ın neferleri olarak bu kutlu mücadelede Kanımızla, canımızla mücadele edeceğiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL