AK Parti Buca belediye meclis üyesi adayı Kemal Altın AK Parti seçim ofisini bastı AK Partili gençleri darp etti

AK Parti Buca belediye meclis üyesi adayı Kemal Altın AK Parti seçim ofisini bastı AK Partili gençleri darp etti

AK Parti Buca’da Olay. Seçim Ofisini bastılar Gençleri Darp Ettiler.
AK Parti Meclis Üyesi Adayı Kemal Altın, AK Parti Seçim Ofisini Bastı Gençleri Darp Etti.

Yerel seçimlere 1 gün kala Buca’da inanılmaz bir olay gerçekleşti. Henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü AK Parti Buca İlçe Teşkilatı’nın Forbes sevgi yolunda bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) partinin meclis üyesi adayı Kemal Altın ile beraberindekilerle basılarak içeride bulunanlar darp edilirken, seçim ofisinde bulunan vatandaşların ise seçim ofisinden kaçtıkları söylenirken.

Olay esnasında AK Parti Buca İlçe Başkanı İbrahim Şengöz’ün olay yerinde olduğu, seçim ofisinde darp edilenler arasında AK Parti Buca İlçe Gençlik Kolları Başkanı olan ve meclis üyesi adayı Okan Güngör, AK Parti Buca SKM Başkanı Celal Laçin ve seçim ofisinde çok sayıda gencinde darp edildiği olay sonrası gençlerin de hasteneden darp raporu aldıkları öğrenildi.

İddiaya göre; kavga bir gün önce partinin gençlik kollarıyla yaşanan sürtüşmeden kaynaklandığı ertesi günü de Meclis Üyesi Adayı Kemal Altın arkadaşları ile birlikte AK Parti seçim ofisine gelerek içerdekileri darp ettiği iddaa edildi. Elde edilen güvenlik kamerası görüntülerinde meydana gelen baskına polis müdahalesi de, görünürken tarafların birbirlerine, güvenlik kamerası kayıtlarında ve etrafta bulunan vatandaşların video çekimlerinde de tehditlerin duyuldu aktarıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL