AK Parti Buca Belediye Başkan Aday Adayı Hakan Kalfaoğlu “Buca Hazır, Biz Hazırız.”

AK Parti Buca Belediye Başkan Aday Adayı Hakan Kalfaoğlu “Buca Hazır, Biz Hazırız.”

Buca Belediye Başkanlığı için A. Adayı çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Buca’nın efsane ilçe lideri olarak anılan Hakan Kalfaoğlu, Buca seçim ofisinde, seçim çalışmalarını birlikte yürüttüğü teşkilatı ile bir ortaya gelerek seçim değerlendirmesi yaptı.

 

Buca’da Laf değil Eser Siyaseti Yapmaya devam edeceğiz.

Buca’da bugüne kadar yapılamaz denilen ne varsa yapılması için elini taşın altına koyan, Bucalı’nın 1 lirasını boşa harcatmayan Hakan Kalfaoğlu, belediye başkanlığına aday olması halinde laf değil, eser siyaseti yapmaya devam edeceklerini söyleyen Kalfaoğlu, 3 yılda yaptıklarımız ortada, 3 yılda bucamızı çok değiştireceğiz, Alt yapısından, yollarımıza, parklarımız, yeşil alanlarımız, amatör kulüplerimize spor alanları ile Buca 3 yılda çok değişecek dedi.

Buca’yı sokak sokak bildiklerini ve projelerinin hazır olduğunu kelamlarına ekleyen Hakan Kalfaoğlu, “Her gün Buca’nın sokaklarında caddelerinde çalışan teşkilatım ile birlikte yaklaşık 500 bin tanıtım broşürü dağıttık. Sokak, sokak, Mesken, Konut, Esnafımızı ziyaret ettik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ın takdiriyle Buca’mızı bizlere yakışmayan hale getirenlerin elinden geri almaya Biz hazırız ” dedi.

 

Buca Neden Hakan Kalfaoğlu’na Efsane İlçe Lideri Diyor ?

3 Yıllık ilçe başkanlığı periyodunda Buca’ya yapılan 10 milyarlık yatırım gelmesinde gösterdiği çaba ve çalışmalar ile de 2023 yılında ALtın Üzüm Ödüllerinde İzmir’de yılın siyasetçisi mükafatına layık görülen Kalfaoğlu pekala neler yaptı ? Buca’nın 40 yıllık kanayan yarası olan Buca Cezaevinin kaldırılması, Buca’ya Türkiye’de en süratli tamamlanan hastanesi’de olan Yeni Çağdaş Seyfi Demirsoy’un yaptırılması, Yeni Hükümet konağı, Yeni ilçe sıhhat müdürlüğünün yaptırılması, Buca’yı ikiye bölen tren yolunu Bucalılar ortasında bilenen ismiyle Berlin Duvarının yıkılması için gösterdiği uğraşlar ve AK Parti’ye 30 bin yeni üye kazandırması ile AK Parti Buca eski ilçe lideri Hakan Kalfaoğlu’na 2023 yılında Altın Üzüm Ödüllerinde Yılın Siyasetçisi mükafatını. Bucalılar artık Efsane ilçe lideri olarak sesleniyor.

Hakan Kalfaoğlu Kimdir. ?

Av. Hakan Kalfaoğlu. 1984 İzmir  doğumlu. Birinci, orta ve lise tahsilini İzmir’de tamamlayan Kalfaoğlu. Üniversite tahsilini Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayıp mezun oldu. Askerlik vazifesini Erzurum’da yapan Kalfaoğlu. 2010 yılında Kalfaoğlu Hukuk Danışmanlık Ofisini açtı. Evli ve 1 kız çocuk babası olan Kalfaoğlu. Eşi Manisalı, Ailesi Konyalı, olan Kalfaoğlu AK Parti ‘de çeşitli vazifelerde bulunan Kalfaoğlu 3 yıl AK Parti Buca ilçe başkanlığı misyonunu tamamlayarak 2023 Eylül ayında Buca Belediye Lider Aday Adaylı olduğunu açıkladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL