Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Örnek Davranış.

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Örnek Davranış.

İzmir Süper amatör liginde mücadele eden Buca’nın değerli kulüplerinden İşçievleri Spor Kulübü’ne , Buca İşçievleri Ağız ve Diş Polikliniği Sponspor oldu.

Yeni Sezonda ve idmanda kullanılacak olan malzemeler kulübe kayıtlı sporculara dağıtıldı. Sporcular ve ailelerde idmanı izlemeye geldi.

İşçievleri Spor Kulübü

İşçievleri Ağız ve Diş Polikliniği Müdürü Sonay Uygur, “Amacımız, kurumsal sosyal sorumluluk adına Türk futbolunun ve Semtimiz takımımızın gelişimine katkıda bulunmak ve İşçievleri Spor Kulübünün hak ettiği yere gelmesini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda İşçievleri Spor Kulününe destek verdiğimiz için mutluyuz. ” dedi.

Başkan Ersin Gökhan, “Pandemi döneminde maalesef antrenmanlar yapılamadı. Yaklaşık 1 yıldan fazladır bir şey yapamıyoruz. Amatörlerin ne şartlar altında mücadele ettiğini herkes biliyor. Kendimizden arttırdığımız maddi olanaklarla burada var olmaya çalışıyoruz. Özel İşçievleri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin sağladığı destekle bize güç katacağını düşünüyoruz. En güzeli ise hiçbir karşılık beklemeden bize sponsor oldular. Bu da takdire şayan. Zaten kendileri semtimizde tanınan bir merkez. Semtinde bulunan spor kulübüne destek olması son derece güzel bir durum. Böyle bir destekçimiz olduğu için mutluyuz. Sporun faydaları anlatmakla bitmez. Buca’nın zor bir bölgesinde yaşıyoruz. Kötü alışkanlıkların çok kolay edinebileceğiniz bir yer. Biz istiyoruz ki gençlerimiz spora yönelsin. Biz hepsinden yüksek performans beklemiyoruz. Önemli olan sağlıklı bireyler yetiştirmek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL