TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 438.252
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 93.586
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 85.503

Ak Parti İlçe Başkanı Yanan Evde İncelemelerde Bulundu.

Buca’nın İnönü mahallesinde bir apartman dairesinde şarjda bırakılan telefondan çıktığı iddia edilen yangında ev küle döndü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek diğer evlere sıçramadan söndürdü. Yangın sonrasında..

Ak Parti İlçe Başkanı Yanan Evde İncelemelerde Bulundu.

Buca’nın İnönü mahallesinde bir apartman dairesinde şarjda bırakılan telefondan çıktığı iddia edilen yangında ev küle döndü.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek diğer evlere sıçramadan söndürdü. Yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.

İddiaya göre, evde bulunan iki çocuk telefonlarını şarja taktıktan sonra uyumak için diğer odaya gittiler. Bu esnada şarja takılı cep telefonunun bulunduğu elektrik kontağından yangın çıktı. Bu esnada evde bulunan çocuklar uyanarak yangını fark etmeleri üzeri evden dışarı çıkarak olası facianın önüne geçti.

Ak Parti İlçe Başkanı av. Hakan Kalfaoğlu ve beraberindeki heyet, yangında evi kullanılamaz hale gelen, Gazi Aydın ve Ayşe Aydın ailesini ziyaret etti.

Kalfaoğlu, Göksu Mahallesinde yaşanan yangında zarar gören evde incelemede bulundu, yangından etkilenen aileyle görüşen Kalfaoğlu, geçmiş olsun dileğinde bulunarak Ailenin taleplerini dinledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL